elektrická invalidní tříkolka PRIDE LUNA - bazarový skútr

Základní popis

Jedná snad o jednu z nejspolehlivějších silných tříkolek. Je určena i pro těžší uživatele. Obrovskou výhodu je spousta místa na na nohy, je tedy vhodná pro potřeby natažených nohou i pro dlouhány. O pohon se stará velmi osvědčený motor o výkonu 800W.

cena 19.900,-Kč

Naše zkušenosti
Elektrický invalidní vozík PRIDE LUNA prodáváme již neuvěřitelných 12 let. Máme prodaných stovky kusů tohoto modelu. Jlunae to osvědčený model, který vyniká výraznou spolehlivostí.

Montují se dva druhy motorů -  my prodáváme pouze ten model s lepším motorem.

Pohodlnost vozíku je dána jednak délkou vozíku a bezvadným vyřešením prostoru kolem předního kolečka. Tento vozík Vám nabízí nejvíce místa na nohy z naší nabídky. Je vynikající pro potřeby natažených nohou - tzn. bolavé nohy, nohy po operaci, protézy apod. Vozík se dá bez problémů převážet v autě, řídítka jsou sklápěcí, sedačka oddělávací, po rozložení má vozík cca 35 cm výšky.

Ovládání je křížové páčkové, tzn. je jedno, kterou rukou budete vozík ovládat, pro směr vpřed či vzad stačí hybná pouze jedna ruka, proto tento vozík zvládnou bez problémů i naši senioři. Kromě běžných funkcí má tato tříkolka zajímavou věc, kterou nemají zdaleka všechny vozíky.

Ovládací panel je velmi jednoduchý, nemá se na něm co pokazit. Ukazatel stavu akumulátorů je analogový - ručičkový. Veškeré vypínače jsou též mechanické s dluhou životností.

Jako snad jeden z má tento skútr pojistkouvou skříň na různé elektrické okruhy. Samozřejmostí je bimetalová tepelná pojistka proti přehřátí elektromotoru.

Zásadní pro skútr je i sedačka. Pride luna má kromě otočné sedačky o 360 st o nastavení sedadla v podélné ose, tzn. že se můžete posunout k řídítkám a naopak, čímž můžete měnit i rozložení váhy mezi předním a zadnímy kolečky. Řídítka jsou samozřejmě též naklápěcí, dají se zcela složit pro převoz ve voze.

Do skútru se dají namontovat bateri 2x 75AH což potom zajistí dojezd i 60km. Samozřejmě záleží, aj se s tím jezdí...

Koupí tohto skútru získá majitel velmi spolehlivý, silný stroj.

V ceně vozíku je automatická nabíječka a servis.

Základní záruka je 12 měsíců pro bazarový vozík

Záruku lze rozšířit.

Mám si koupit starý nebo nový ? Pro jednodušší rozhodování se podívejte zde.
fotogalerie
image image imageimage image

 

odkazy SUNNYHOUSE