elektrická invalidní čtyrkolka BOGI II - předváděcí

Základní popis

Velký čtyřkolový skútr . Tuto znašku prodáváme již 7 rokem a proto ji prodáváme. Tento model má 1200W motor, což je nadprůměrné. Je tedy určen i do těžkého kopcovitého terénu. Samozřejmostí je zvýšená nosnost.

cena 56.900,-Kč

Naše zkušenosti

BOGI IIČtyřkolka BOGI II OFFROAD je v naší nabídce již 7 let. Technicky se jedná o skútr, který má vpředu kyvnou nápravu. To zajišťuje neustálý kontakt s povrchem i v těžším terénu. Má o 15 cm zvětšený rozvor oproti BOGI I(vzdálenost mezi předními a zadními koly), tzn. že právě o tyto centimetry nabízí více místa na nohy. Jako další, podstatný efekt zvětšeného rozvoru je komfortnější jízda oproti BOGI I. Velkou devizou je i design, věřte, že se za Vámi každý otočí...

Tento model nabízí vysoký komfort společně s vynikajícími jízdními vlastnostmi, které tento vozík předurčují pro jízdu i v dosti náročných podmínkách mimo asfaltové či betonové cesty.

O 100% stabilitu se starají čtyři kola o průměru 33 cm a šiří plášťů cca 15 cm se špalkami na povrchu. Přední kola jsou vybavena tlumiči s péry, kdy se u všech dá nastavovat tuhost pérování.

Pro sezení je zde pro Vás anatomicky tvarovaná sedačka i s opěrkou hlavy (regulovaltená). Sedačka se kromě běžného otáčení o 360°dá i regulovat v podélné ose vozíku, máte-li např. delší postavu resp. nohy či prostě potřebujete mít natažené nohy, sedačku si odsunete podobně jako v autě dozadu. Sedačka je navíc vybavena bezpečnostním pásem. Samozřejmostí jsou područe, u kterých si můžete nastavit vzdálenost područí od sedačky a výšku společně s úhlem opěru. Na sedačce je vzadu všitá kapsa.

Řízení je zajištěno páčkovým kyvným mechanismem, proto tento vozík může ovládat i osoba, BOGI IIkteré slouží např. pouze levá či pravá ruka pro jízdu vpřed i vzad. Stačí pouze jeden prst pro jízdu vpřed či vzad. Zatáčení je velmi jednoduché. Řídítka jsou spojena do tvaru ležatého písmene O, můžete si tak najít polohu, která Vám pro ovládánísměru a plynu vyhovuje nejvíce.

Vozík je vybaven nákupním košem, blinkry, světlem pro jízdu v noci , koncovými světly, brzdovými světly,regulovatelnou akustickou houkačku, pípáním při couvání.

Základní záruka je 12 měsíců pro předváděcí vozík

Záruku lze rozšířit.

Mám si koupit starý nebo nový ? Pro jednodušší rozhodování se podívejte zde.
fotogalerie
BOGI IIBOGI II BOGI II BOGI IIBOGI II BOGI II BOGI II

 

odkazy SUNNYHOUSE