seniorský vozík CALYPSO - bazarový skútr

Základní popis

Tento seniorský vozík máme v nabídce již 6 let. Právě zmíněná doba je rozhodující kvůli kvalitě, která je vysoce nadstandardní.

Určen je pro potřeby jízdy ve stísněných prostorách, kdy kromě obrovského rejdu má ještě jednu zásadní výhodu - je zcela rozdělávací. Uveze v mírném kopci 90 kg uživatele, ve velkých kopcích 75 kg. Máte-li tedy potřebu vozík převážet nebo potřebujete projíždět stísněnými prostory - např. v paneláku je to tedy ideální vozík.

cena 22.900,-Kč

určení:
Stísněné prostory, ideální pro převoz z důvodu kompletního rozložení - baterie- sedačka - motor-šasi s řídítkami. Naší společností ověřená tříkolka, kdy uspokojí 90% uživatelů. Výborně nastavená převodovka, kdy sice "neletí" 15km/h, za to je ale zpřevodována do kopců.

Velmi často jej kupují zákazníci bydlející v panelácích či jiných bytových domech, kde není moc místa. Krásne tak tedy schová i ve Vaší předsíni.

Dalšív obrovskou výhodou je jednoduchá možnost kompletního rozložení skútru.

Motor je calspo pre400W napokený na převodvku s diferenciálem. Pod sedačkou je umístěna bimetalová tepelná pojistka.


Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Na panelu je jednoduchý přehledný ručičkový ukazatel zobrazující stav akumulátorů. Přepínají se zde blinkry a dále je zde otočné kolečko pro nastavení maximální rychlosti. Uprostřed panelu je tlačítko pro výstražné blinkry. z pření strany panleu potome je dvojice tlačítek pro zapínání světel a klakson.

Rídítka se dají naklánět k řidičí dle aktuální potřeby. jelikož je to tříkolka, pro zatáčení není potřeba téměř žádná síla.

BRZDY
Vozík je vybaven elektromagneticko u brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.


Sedačka je otočná s regulací úhlu opěráku, Područe se dají zceal vyjmout z důvodu převozu, dále se u nich dá nastavit i úhel.

ROZLOŽENÍ skútru zvládne opravdu každý. Sedačka se vyjme, baterie se odpojí rychlokonektorem, a odjistí se spojení rámu s motorem a vyhákne se motor. Toť vše :)
K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka. Samozřejmostí je servis. Základní záruka činí 12 měsíců.

Základní záruka je 12 měsíců pro bazarový vozík

Záruku lze rozšířit.

Mám si koupit starý nebo nový ? Pro jednodušší rozhodování se podívejte zde.
fotogalerie
skutry regata mercuryseniorský skútr calypsoskutry regata mercury

 

odkazy SUNNYHOUSE