elektrická invalidní tříkolka EXCEL - bazarový skútr

Základní popis

Tříkolka EXCEL je velkým elektrickým skútrm s moderním deignem a plnou výbavou. Uspokojí i těžší uživatele s důrazem na prostor pro nohy. Designově podařený kousek, stejně tak technicky. Dominantní jsou řídítka s ovládacím panelem. Společně s tříkolkami WINNER a PRIDE LUNA tvoří "velkou trojku".

cena 22.900,-Kč

určení:
S tímto vozíkem můžete jezdit nejenom po zpevněných cestách, ale zvládne i přejezdy přes polní cesty, můžete se vydat bez problémů do přírody, krásně zvládá jízdu i v zimě na sněhu . Je to silnější vozík s motorem 600W a spadá tak do kategorie větších silnějších tříkolek.

Je tedy vhodný na vesnici a pro těžší uživatele. Díky vyšší rychlosti z naší nabídky vozíků se můžete vydat i na vzdálenější výlet, jezdí totiž rychlstí až 14km/h. Ideální je určení na vesnici, kdy potřebujete na zahrádku nebo za sestrou do sousední vesnice. Jako každá invalidní tříkolka tak i tento vozík otočíte téměř na místě - rejd skoro 180°. Je tedy praktický i do zmenšených prostor.
excel
Ovládání vozíku je pomocí osvědčených páček, kdy pro jízdu vpřed nebo vzad stačí zmáčknout na některé straně zmiňovanou páčku. Jednoduchý přehledný panel s LED diodami jasně ukazuje stav akumulátorů. Panel včetně ovládání jízdy je navržen jak pro levo nebo pravostrané řízení. J eot z důvodu, že např. po mrtviici je ochrnutá jedna strana. N apenlu jsou na každé straně tedy tlačítka pro blinkry a klakson. Jedním otočným ovladačem se potom ovládá max. rychlost skútru a uprostřed je tlačítko pro výstražné blinkry. O  zapnutýc blinkrech a světlech informují kontrolní LED diody.

BRZDY
Vozík je vybaven elektromagneticko u brzdou, tzn. po puštění páčky se vozík zastaví i ve velkém kopci.
Kvůli certifikaci je skútr vybaven i bubnovou brzdou, která se máčká páčkou vpravo na řídítkách. Páčkou vlevo se upravuje úhel řídítek.


Sedačka je opět velmi kvalitní s regulací úhlu opěráku, úhlu područí, regulací bederní pátře a navíc je sedačka vybavena i regulací v podélné ose. Je otočná o 360° s aretací po 90°stupních. Sedačka se dá velmi lehce vyjmout.
Řídítka se dají velmi lehce držet, zatáčení je perektní s obrovským rejdem. Řídítka se dají sklopit až na akubox což je výborné pro převoz ve voze.

Nyní nově nabízíme možnost nastavení řídící jednotky dle Vašich požadavků. To znamená, že můžete mít vozíky dynamičtější, kdy bude rychleji akcelerovat, rychleji brzdit, bude podstatně živnější na reakce. Tuto variantu doporučujeme uživatelům, kteří nemají problémy s reakční dobou. Oproti tomu pro uživatele, kteří již potřebují "línější reakce" můžeme nastavit řídící jednotku, podle těchto požadavků. Pro nastavení řídící jednotky požadované vlastnosti sdělte při objednávce.

K vozíku je přiložena plně automatická nabíječka. Samozřejmostí je servis. Základní záruka činí 12 měsíců.

Základní záruka je 12 měsíců pro bazarový vozík

Záruku lze rozšířit.

Mám si koupit starý nebo nový ? Pro jednodušší rozhodování se podívejte zde.
fotogalerie
skutry regata mercuryskutry regata mercuryskutry regata mercury

skutry regata mercury

 

odkazy SUNNYHOUSE