elektrická invalidní čtyřkolka QUINGO VITESS - bazarový

Základní popis

Střední PĚTIKOLOVÝ skútr anglické výroby. Obzvláště praktický pro potřebu 200% jistoty stability. Poloměr zatáčení jako tříkolka - téměř na místě se dá tento skútr otočit.

cena 37.900,-Kč

Naše zkušenosti


Všechny skútry této produkce mají tedy pět kol. Je to takový hybrid - jízdní stabilita čtyřkolky, avšak poloměr zatáčení jako tříkolka. Jinými slovy, když "se řízne" zatáčka tak skútr se s uživatelem ani nehne, je-li potřeba velmi malý poloměr zatočení - např. mezi regály, tak to právě tyto skútry mají - tedy jako tříkolka.

Další vychýtavkou je systém nášlapů pro opěr nohou. Vpředu jsou dva hliníkové nášlapy, které se dají dle potřeby posunout dopředu nebo dozadu a dá se i nastavit úhel pro opření chodila. To je velmi zajímavé a vyladěné, neboť uživatel získává pevný opěrný bod na chodidlech.
Jako všechny jejich skútry je i model VITESS velmi pěkně vybaven. O pohon se stará velmi kvalitní motor o špičkovém výkonu až 800W, který pohání zadní kola přes převodovku vybavenou diferenciálem.
Vpředu je spousta místa pro nohy, což ocení uživatelé, kteří je musejí mít natažené .

Sedačka je prošívaná, velmi pohodlná, je vybavena i opěrkou hlavy. Dá se kompletně regulovat, tzn. nastavuje se úhel opěráku, úhel područí, je nastavitelná i v podélné ose. Pro snadné nastupování se dá otáčet o 360 stupňů.
Sedačka se dá zcela sklopit nebo vyjmout pro snadnou přepravu ve voze.
Ovládání je to nejjednoduší, tzn. páčkové, kdy dle potřeby se celý vozík ovládá pro jízdu vpřed či vzad na levé nebo pravé straně pouze jedním prstem. O kapacitě baterií, zapnutých funkcích apod. informuje modře podsvícený displej. Celý sloupek řízení se dá velmi jednoduše pomocí páčky rychle nastavit nebo zcela zklopit.quingo vitess - ovládání

Pro jízdu po komunikacích je plně vybaven tzn. má LED směrová světla, koncová světla a halogenové přední světlo pro provoz ve tmě. Na předním kole je i nouzová kotoučová brzda, což je nadstadardní v této kategorii. Vpředu je velký odnímatelný nákupní koš.

Nabíjení probíhá prostřednictvím automatické nabíječky, kdy nabíjecí vstup je pod řídítkami.

Zakoupením a provozem tohoto vozíku získává uživatel skútr špičkové evropské kvality pro velmi pohodlnou a bezpečnou jízdu.

Základní záruka je 12 měsíců pro bazarový vozík

Záruku lze rozšířit.

Mám si koupit starý nebo nový ? Pro jednodušší rozhodování se podívejte zde.
fotogalerie
quingo vitess quingo vitess quingo vitessquingo vitess quingo vitess quingo vitess

 

odkazy SUNNYHOUSE