elektrická invalidní čtyrkolka BOGI MARVEL - předváděcí

Základní popis

Středně velký čtyřkolový skútr. Tuto znašku prodáváme již 7 rokem a proto ji prodáváme. Tento model má 800W motor, což je nadprůměrné. Je tedy určen i do středního kopcovitého terénu, kdy díky zmiňovanému výkonnému motoru uveze i těšžšího uživatele.

cena 44.900,-Kč, sleva na 39.900,-Kč

Naše zkušenosti

Čtyřkolka BOGI MAVEL je nástupcem čtyřkolky BOGi X4 (již není v prodeji) . Technicky se jedná o jednoduBOGI MARVELchý vozík, nak terém se nemá co rozbít. Patří totiž do kategorie středních vozíků, kdy běžně v této kategorii jsou vozíky i pro lehké uživatele. Určen je tedy i pro těžší uživatele, kteří ale potřebují menší vozík (např. kvůli parkování v pokoji, častému převážení apod.) avšak vyžadují výkonný vozík s veškerým komfortem.
Sedačka je rozhodně nadstandartní nejen rozměry, ale i provedením. Kromě regulace úhlu opěráku se dá sedačka regulovat i v podélné ose, což ocení zejména klienti vyžadující natažené nohy. Samozřejmostí je možnost otáčet se sedačkou o 360°. V případě potřeby se dá sedačka okamžitě vyjmout a zcela sklopit a vložit např. do vozu.

Řídítka se dají naklápět podle uživatele. Pro převoz vozíku se dají řídítka zcela sklopit až na tělo vozíku. Ovládání je velice jednoduché - výrobce zvolil nejoblíbenější páčkové řízení, kdy plynulým mačkámí páčky se určuje rychlost vozíku. Mačkáním páčky na druhé straně vozík couvá, kdy vydává i akustickou signalizaci.Ukazatel stavu baterií je signalizován barevným LED osvětlením. Blinkry, klakson, světla a ekonomický mód se ovládá pomocí mízkozdvihových tlačítek.
Přední kola jsou nezávisle zavěšena a odpružena. Zadní kola s motorem a diferenciálem jsou na kyvné nápravě, též odpruženy. O pohon se stará výkonný motor 800W/24V . Díky kapacitě baterií 2X55Ah se dá s vozíkem ujet až 45km na jedno nabití.

Vozík je plně vybaven tzn.:
- blinkry
- výstražné blinkry
- osvětlení vpředu/vzadu
- ukazatel stavu baterií
- zpětná zrcátka
- nakupní košík vpředu
- držák hole na sedačce v područi

V ceně vozíku je držák na hůl, automatická nabíječka a servis.

Základní záruka je 12 měsíců pro předváděcí vozík

Záruku lze rozšířit.

Mám si koupit starý nebo nový ? Pro jednodušší rozhodování se podívejte zde.
fotogalerie
BOGI MARVELBOGI MARVELBOGI MARVEL
BOGI MARVELBOGI MARVELBOGI MARVEL

 

odkazy SUNNYHOUSE